Aan het binnenplein van campus kennedylaan bevindt zich de halte 'Kortrijk az groeninge'. Lijn 1 en 12 bedienen deze halte.
Op wandelafstand van campus reepkaai ligt de halte 'O.L.V. Hospitaal'. Lijn 4 en 6 bedienen deze halte.
Je kan jouw auto parkeren in de bezoekersparking.
Onze shuttledienst voor bezoekers en patiënten brengt je gratis van de parking naar de hoofdingang en terug. Dit op weekdagen van 8 tot 18u.
Op de prioritaire parking, dicht bij de ingang van het ziekenhuis, kunnen personen met een beperking gratis parkeren. Bij misbruik betaal je 15 euro.
Wens je een patiënt te begeleiden (bv. oppas en vervoer)? Dan kan je na het afzetten van de patiënt, je wagen parkeren op de parking voor personen met een beperking. Je moet daarvoor beschikken over de mindervalidenkaart van de patiënt. Om de parking te verlaten, kan je op vertoon van de mindervalidenkaart, het parkeerticket valideren aan het onthaal.
Opgelet: het parkeerticket wordt alleen gevalideerd op vertoon van een geldige mindervalidenkaart en in aanwezigheid van de rechthebbende.
Moet je meermaals per week naar az groeninge voor een behandeling in dialyse, oncologie of radiotherapie? Je kan gratis parkeren op voorbehouden plaatsen in de bezoekersparking, dicht bij de therapielokalen in blok E. Vervolgens kan je het ziekenhuis binnengaan via een voorbehouden toegang in blok E. Zo ben je snel ter plaatse.
Op de dienst inschrijvingen (centraal onthaal) krijg je, voor opstart van je behandelingen, een persoonlijke toegangskaart voor zowel de parking als de ingang. We vragen voor de parkeerkaart een eenmalige administratieve kost.
Je kan je fiets parkeren in de ruime fietsenstalling op het binnenplein. Gelieve geen fietsen te plaatsen aan de ingang van het ziekenhuis.
Vanuit het centrum van Kortrijk bereik je campus kennedylaan via een rustig fietstraject van drie kilometer.
Je kan met de wagen binnenrijden in een overdekte ruimte waar je, indien nodig, ook gebruik kan maken van een rolstoel. De toegang tot de overdekte ruimte bevindt zich net naast de toegang van de gewone parking van de campus, aan de rechterkant. Je rijdt binnen via de poort van de garage, aan de linkerkant. Om die te openen, druk je op de knop die zich links van de poort bevindt.
Om andere patiënten niet te hinderen, verplaats je best je auto zodra je de patiënt afgezet hebt.
Deel op